Публікації. Фурнітура для вікон. Відмінності фурнітури для алюмінієвого профілю

Відмінності фурнітури для алюмінієвого профілю

03.11.2010
www.stroy.md и www.franplast.ru
Деталі фурнітури для дерев'яних і пластикових вікон практично однакові, за винятком петлевої групи (різні способи кріплення до дерева і ПВХ).

Фурнітура ж для алюмінієвого профілю має ряд істотних відмінностей:

1. Фурнітурний паз в алюмінієвому профілі має спеціальний буртик, і тому деталі фурнітури вдвигаются в паз і закріплюються на профілі спеціальними затискними штифтами. У пластикових і дерев'яних вікнах деталі фурнітури вставляються в паз зверху і закріплюються на профілі за допомогою шурупів і шурупів зі свердлом на кінці.

2. Виробники алюмінієвого профілю виготовляють спеціальні тяги для з'єднання елементів фурнітури між собою, що скорочує номенклатуру деталей, які залежать від ширини і від висоти стулки. Тобто, в алюмінієвій фурнітурі немає основних поворотних, поворотно-відкидних і середніх запорів. Їх роль виконують запірні елементи, з'єднані між собою тягами відповідної довжини.

До складу алюмінієвої фурнітури входять також елементи, аналогічні елементам фурнітури вікон їх ПВХ і дерева: кутові перемикачі, ножиці, поворотно-відкидні планки, відповідні планки, ручки і блокатори відкидання.

Фурнітура для алюмінієвих вікон підрозділяється на 2 основних типи, що відрізняються за способом кріплення петель на раму.
1 тип: петлі на раму кріпляться за допомогою гвинтів, ввертати в попередньо просвердлені за шаблоном отвори.
2 тип: петлі на раму кріпляться за допомогою спеціальних затискних клем. Свердління отворів і шаблон для петель не потрібно.
Другий тип фурнітури при установці більш технологічний, але, як правило, більш дорогий, ніж перший (приблизно на 10%).