Торгова компанія Профітекс є офіційним представником заводу AKPEN PLASTIK.

Виробнича фірма AKPEN PLASTIK була заснована в 1988 році в Стамбулі. Обравши в якості основного напрямку діяльності віконно-дверну фурнітуру і аксесуари, компанія Акпен за досить короткий період часу зайняла стабільну позицію в п'ятірці лідерів ринку світлопрозорих конструкцій Туреччини.Сьогодні AKPEN PLASTIK експортує свою продукцію більш, ніж в 30 країн по всьому світу, просуваючи такі бренди як AKPEN, AKSIS, AKELIT, AKLOCK, AKALM і AKSIN. Компанія має сертифікати якості ISO 9001 і TSE.

Завод Акпен Пластік

На даний момент компанія AKPEN PLASTIK здійснює свою діяльність на виробничому майданчику загальною площею в 25 000 м2.

Завод обладнаний сучасним устаткуванням і високоякісними автоматичними лініями. Варто окремо відзначити, що компанія Акпен використовує власну лінію для порошкового фарбування металів і співпрацює з багатьма виробниками аксесуарів, надаючи їм послуги з фарбування продукції.

Крім цього компанія AKPEN PLASTIK володіє власним конструкторським бюро, яке забезпечує застосування ноу-хау і найсучасніших технічних рішень в області розробки фурнітури. А також постійно працює над вдосконаленням існуючих систем і створенням нових конструкторських розробок.

Сучасне металообробне обладнання та потужна виробнича база, а також постійний технологічний контроль забезпечують випуск продукції високої якості.

Стратегічною подією в розвитку компанії став запуск (навесні 2010 року) поворотно-відкидної фурнітури під торговою маркою TTS. Завдяки цьому кроку, перед компанією AKPEN відкрилась можливість стати комплексним постачальником і зайняти лідируючу позицію на ринку серед конкурентів!


Фурнітура Акпен Пластік


На сьогоднішній день фурнітура, що вироблена під торговою маркою AKPEN , є одним з найбільш перспективних рішень для вітчизняних виробників ПВХ конструкцій. Це пояснюється стабільною якістю продукції, надійністю, а також хорошою репутацією, напрацьованою більш, ніж за 20 років присутності на ринку.

Фурнітура TTS
Akpen Plastik