Петельна група: регульовані дверні та нерегульовані петлі AKSIS


Виробнича компанія Akpen, широко відома на європейському та вітчизняному ринку, у виробництві петлевої групи є безумовним лідером у своєму сегменті. На сьогоднішній день пропонує українському виробнику дверей продукцію з найкращим поєднанням ціни і якості.

Для виробництва петель AKSIS використовується виключно високоякісні матеріали та устаткування. Завдяки основі з високоміцного сплаву ЦАМ (Zn, Al, Cu), петлі AKSIS забезпечать ідеальне функціонування та надійність ваших дверей протягом усього терміну експлуатації.

Дверні петлі

На відміну від петель із звичайним покриттям, петлі AKSIS з полімерної фарбуванням більш стійкі до механічних впливів, і не змінюють свого кольору під впливом хімічно активних речовин. Крім того, порошкове фарбування має відмінні антикорозійні властивості і може забезпечити максимальний термін, протягом якого петля не змінить свій колір і первісний глянсовий блиск.

Переваги дверних петель AKSIS ®

• Корпус петлі виготовляється з високоміцного сплаву ЦАМ.
• Регулюються в шести напрямках без ослаблення кріпильних гвинтів.
• Противзламні зачепи запобігають зняттю дверей.
• Підвісові стакани виконані з труднозношуваємого фторопласта.
• Високоточна обробка і гальваніка всіх рухомих елементів.
• Подовжені підсилюючи сталеві штифти.
• Конструктивні перегородки рамної частини петлі запобігають зміні геометрії (основного) несучого елемента.

Гарантія виробника на дверні петлі AKSIS - 5 років!


Особливу увагу потрібно приділити конструкції рамної частини петлі, яка виконана методом лиття під тиском і має спеціальні конструктивні перегородки. Це визначає відносно невелику вагу самого елемента і одночасно забезпечує високу міцність основи петлі. Складна структура, на відміну від порожнистих або суцільнолитих аналогів, забезпечує відсутність геометричних деформацій під дією ваги дверей і температурних перепадів.

Дверні петлі AKSIS

Замовнику дверні петлі AKSIS гарантують 100% надійність і довговічність роботи дверей. Петлі AKSIS, завдяки технічно грамотному виконанню, визнаються оптимальним вибором для людини, яка ставить на перше місце безпеку, дизайн і комфорт використання вхідних дверей.

Комфорт:


Дверні петлі AKSIS підкуповують простим монтажем і відсутністю необхідності в техобслуговуванні протягом багатьох років.

Безпека:Завдяки захисту, петлі запобігають вивішування і зняття стулки, а кріплення за допомогою спеціальних шурупів і додаткових сталевих штифтів значно посилює конструкцію.

Дизайн:


Завдяки спрощеним формам дверні петлі AKSIS підходять до дизайну будь вхідних дверей - ненав'язливо та елегантно!Дверні петлі AKSIS підходять для установки на металопластикові двері в приміщеннях з високою прохідністю. За рахунок міцного корпусу, потужних саморізів і сталевих штифтів, виключається провисання двері і необхідність періодичних регулювань.

Нерегульовані петлі AKSIS


Як віконна, так і дверна петля виконує дві основні функції: кріплення стулки до рами і забезпечення обертання навколо вертикальної осі при її відкриванні та закритті, а якість петлі в значній мірі визначає надійність кріплення стулки і легкість її обертання. Якщо вікно (двері) добре відкривається та щільно закривається, то це означає, що петлі правильно підібрані і встановлені.

Петлі дверні Віконні петлі Нерегульовані петлі

Нерегульовані віконні петлі AKSIS призначені для установки на поворотні віконно-дверні конструкції. Варто відзначити, що нерегульовані петлі цієї торгової марки - суцільнолиті і мають оцинкований металевий штифт жорсткої фіксації. Для запобігання контакту між рухомими металевими частинами в петлях встановлена фторопластова вставка.

Переваги нерегульованих петель AKSIS:
- Простота в установці: можливість кондукторного та безкондукторного монтажу.
- Використання фторопластових шайб для запобігання зносу елементів, що труться.
- Оцинкована металева вісь забезпечує надійність роботи і виключає можливість іржавіння.
- Якісне полімерно-порошкове покриття.
- Зручна для транспортування, зберігання і використання упаковка.


Якісне покриття петель