Поворотна система фурнітури; поворотні привода


Поворотна система фурнітури в сучасних вікнах розглядається як спрощений варіант поворотно-відкидного модуля. Обумовлено це тим, що вона має менший набір елементів, і як результат, забезпечує меншу функціональність. Безумовно, вартість такої обв'язки стулки значно нижче, а монтаж досить простий і швидкий.

Після установки поворотної фурнітури стулка має можливість відкриватися тільки в одній площині. Проте навіть у такій комплектації Ваше вікно буде мати один з ключових атрибутів металопластикових конструкцій - герметичність замикання та м'якість роботи.

Принцип контурного замикання з притиском до рами в точках із заданим кроком забезпечується завдяки використанню поворотних приводів, що мають необхідну кількість запірних цапф.

Поворотні привода

Поворотні привода AKELIT виконані повністю із сталі, за винятком поворотного механізму, який відливається зі сплаву ЦАМ. Всі елементи, що труться, мають попередню змазку, у зв'язку з чим не вимагають додаткового догляду в ході експлуатації.

Застосування на поворотних приводах AKELIT роликових цапф, забезпечує м'яку роботу ручки при замиканні стулки та великий термін експлуатації самого механізму.

Покриття всіх елементів приводу має двоступеневу ступінь захисту: крім високоміцного гальванічного покриття на поверхню наноситься спеціальний лак.

Через різноманіття профілів, представлених на вітчизняному ринку, поворотні привода AKELIT крім стандартних розмірів з віссю замикання (15,5 мм.) Мають варіанти з дорнмассом 7,5, 25 та 40 мм.

Поворотна фурнітура

Кількість роликів на поворотному приводі варіюється залежно від висоти елемента. При цьому типорозміри приводів розраховані таким чином, щоб забезпечити можливість їх застосування на стулках з різною висотою. А крок зміни висоти поворотного приводу дозволяє виробникові вікон мінімізувати складські залишки.