AKLOCK: дверні замки-рейки, однозапорні замки


Якісна фурнітура є запорукою комфортної експлуатації дверної конструкції довгі роки. Комплектація сучасних металопластикових дверей забезпечує, крім усього іншого простоту та зручність у користуванні. Саме завдяки фурнітурі двері легко і плавно працюють протягом всього терміну використання.

Якісна фурнітура Akpen

Згідно встановленим стандартам, для забезпечення якісного замикання металопластикових дверей недостатньо притиску стулки до рами в одній точці. Саме тому стандартні замки, які ми використовуємо в дерев'яних дверях, не підходять для цих цілей.

Замки-рейки AKLOCK є багатозапорними і забезпечують надійний притиск стулки до рами в 4-5 точках. Це визначає достатню щільність закривання дверей і виключає порушення геометрії профільної системи, та, як результат, можливість продування дверної конструкції.

Механізм роботи багатозапорних замків AKLOCK досить простий і при цьому дуже надійний. Обертання ключа стандартно блокує основний замок; підняттям ручки можна синхронно управляти всіма запірними елементами.

Таким чином, замки-рейки AKLOCK діляться на дві групи за методом замикання:
- Засувка (під натискний гарнітур);
- Засувка + ригель під ключ.

Торкаючись теми якості замків-рейок AKLOCK, варто відзначити, що вони виконані зі сталі і мають якісне цинкове покриття (з додатковим лакуванням). Запірні цапфи реалізовані у вигляді роликів, що веде до зменшення тертя при роботі запірного механізму. Корпус замка, як і сам замок, повністю уніфіковані: вони обладнані отвором під стандартний профільний циліндр; ригельна защіпка перевертається і встановлюється в потрібне положення для дверей з правим і лівим відкриванням; а запірна плата має ширину 16 мм. і може використовуватися на всіх видах профільних систем з ПВХ.

Технометричні показники замків-рейок AKLOCK:
- Міжосьова відстань: 85мм .;
- Дорнмасс: 25 мм., 28 мм; 35мм.
- Висота: 1600, 1800, 2000 мм.
- Виліт ригеля: 20мм.
- Розмір чотиригранного отвіра під штифт для ручки - 8 мм
- Ширина планки замка - 16мм.

Замки-рейки AKLOCK

Переваги багатозапорних замків AKLOCK:
- Усі рухомі елементи замку виготовляються із високоміцних сплавів.
- Запірна плата виконана зі сталі, що визначає великий термін експлуатації.
- Не вимагають додаткового обслуговування (рухливі елементи мають попередню змазку).
- Високоміцне гальванічне (додатково лаковане) покриття забезпечує надійний антикорозійний захист.
- Повністю універсальні і підходять для всіх видів ПВХ профілів (в т.ч. праве / ліве відкривання).
- Гарантія виробника: 5 років!


Сфера застосування замків-рейок:
Багатозапорні замки AKLOCK застосовуються для установки на офісні, міжкімнатні двері; а також двері сантехнічних кімнат і підсобних приміщень, пр.