МІСІЯ КОМПАНІЇ

МІСІЯ КОМПАНІЇ


Приносити вигоду партнерам шляхом надання оптимального комплексу товарів, а також послуг для організації та ефективного розвитку бізнесу у сфері використання та реалізації віконно-дверної фурнітури.

Надаючи товари з найвищою конкурентоспроможністю, а також грамотну інформаційну та маркетингову підтримку, ми забезпечуємо стабільне зростання партнерських компаній і розвиваємо ринок світлопрозорих конструкцій України.

НАШЕ БАЧЕННЯ


Наше бачення бізнесу і його процесів лежить в основі всього, що ми робимо; воно служить керівництвом до дії в кожному аспекті нашої справи. Бачення чітко характеризує, що ми повинні виконати, щоб забезпечити постійний і якісний ріст компанії.


Партнери: спільно розвиваючи і посилюючи свою компанію, а також наші партнерські організації, ми створюємо потужних гравців, які стають лідерами і флагманами у віконному бізнесі.

Персонал: ми прагнемо стати компанією, в якій люди дійсно натхненні загальними цілями, які допомагають їм повністю реалізувати власний потенціал та плани.

Прибуток: ми повинні максимізувати фінансові результати нашої професійної діяльності, в той же час ми зобов'язані пам'ятати про соціальну відповідальність і не порушувати прийняті правила ведення бізнесу і закони.

Продуктивність: створювати високоефективний бізнес, який легко адаптується до зовнішніх процесів і використовує їх максимально результативно.

Асортимент: створити якісний товарний асортимент, який зможе максимально задовольнити очікування і потреби партнерських компаній.
МІСІЯ КОМПАНІЇ ПРОФIТЕКС