Символіка компанії Профітекс

У своїй діяльності особливу увагу ми приділяємо тонкощам і нюансам. Все, що ми робимо, наповнене особливим змістом. Ці принципи, як не можна точно, відображені в логотипі нашої компанії. Кожна його складова несе значимий сенс!

Логотип компанії Профітекс

У центрі логотипу розміщена його основа -Т (технології) - яка прагне вгору. Над її вершиною сходить сонце, тим самим висвітлюючи шлях і перспективи для розвитку.

Основу з двох сторін підтримують опори - П і С, що символізують професіоналізм і силу . Професіоналізм, як відомо, є запорукою успішності будь-якої компанії, а сила дозволяє їй виділитися серед собі подібних і активно розвиватися; незважаючи на коливання та зміни зовнішнього середовища, стати флагманом для Партнерів і прикладом для інших компаній.

Сам логотип виконаний у чітких шрифтах в стилі «техно». Він відображає основний напрямок діяльності компанії Профітекс, пов'язаний з технологічною продукцією. Безумовно, особливу увагу приділено потужній сріблястій основі, яка демонструє, що в центрі всього лежать жорсткі "залізні" принципи.

Як видно, конструкція досить широка і стійка. Це, в свою чергу, є символом стабільності і стійкості - атрибутів компаній, націлених на довгостроковий стратегічний розвиток і партнерство.