Новини. Новинка: багатозапорні замки серії SECUST для ПВХ дверей

Новинка: багатозапорні замки серії SECUST для ПВХ дверей

19.05.2017
Прес-служба ТК Профітекс
Новинка: багатозапорні замки серії SECUST для ПВХ дверей
Торгова компанія Профітекс розпочала поставки багатозапорних замків-рейок серії Secust, які використовуються у виробництві металопластикових дверних конструкцій.

Лінійка замків-рейок SECUST вигідно відрізняється, від представлених в даному сегменті аналогів, механізмом підвищеної надійності, який забезпечує збільшений термін експлуатації замка.

У багатозапорних замків цієї серії виключено попадання замовнику продукції із заводським браком. Це досягається завдяки тому, що на конвеєрі, на якому відбувається складання замків SECUST, інтегрований автомат, який перевіряє кожну одиницю продукції.

Таким чином, кожен виріб перед тим, як пакуватися перед відвантаженням, автоматично відпрацьовує один цикл закривання, в ході якого:
- вимірюється сила, необхідна для повороту ручки і циліндра (при виході цього параметра з встановлених норм, товар бракується);
- перевіряється хід цапф на обох тягах;
- механізм встановлюється в центральне положення.

Варто відзначити, що серія SECUST буде особливо цікава виробникам, які періодично отримують замовлення на двері з підвищеним класом протизламності. Замки цього типу обладнані протизламними цапфами. Таким чином для стандартних замовлень вони комплектуються звичайними зачепами, а в разі необхідності, можуть бути встановлені спеціальні протизламні відповідні планки (під грибовидну цапфу).


Також варто відзначити, що незважаючи на те, що корпус замка не пластиковий, а виконаний з металу, він закритий по контуру. Тобто потрапляння сміття, пилу і ПВХ стружки в механізм повністю виключено як при монтажі, так і в ході експлуатації.


Продукція пройшла необхідну державну сертифікацію, що підтверджено відповідними документами. Заводська гарантія на виріб - 5 років.