Новини. Akpen провів навчальний семінар для своїх партнерів

Akpen провів навчальний семінар для своїх партнерів

15.11.2017
Прес-служба ТК Профітекс
Akpen провів навчальний семінар для своїх партнерів
Технічні фахівці заводу Akpen в жовтні поточного року відкрили черговий цикл виїзних навчальних семінарів. Перший з яких відбувся в Казахстані і був присвячений поворотно-відкидним системам TTS.

Платформою для проведення семінару виступив завод Fores, який є другим виробничим майданчиком заводу Akpen. Представники Fores`а провели екскурсію по виробництву, продемонструвавши учасникам обладнання і процес випуску продукції.

Семінар охопив безліч питань та тем, які будуть корисні як виробникам, так безпосередньо і продавцям віконно-дверної фурнітури. Основна частина семінару була присвячена технічним аспектам поворотно-відкидних систем TTS.

Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань, пов'язаних безпосередньо з презентацією і реалізацією продукції заводу. Що надало хорошу можливість для обміну накопиченим досвідом і знаннями.

На завершення заходу фахівець Akpen відповів на ключові питання аудиторії і продемонстрував прийоми роботи з індивідуальним підходом до виявлення потреб виробника вікон.