Новини. Akpen відзначив 30-ту річницю на виставці Eurasia Window 2018

Akpen відзначив 30-ту річницю на виставці Eurasia Window 2018

15.03.2018
Прес-служба ТК Профітекс
Akpen відзначив 30-ту річницю на виставці Eurasia Window 2018
Минулого тижня завершилася міжнародна виставка, присвячена віконним технологіям і останнім розробкам у виробництві світлопрозорих конструкцій - Eurasia Window 2018.

Стенд Akpen, як і кожен рік, привернув велику кількість гостей: потенційних клієнтів і вже існуючих партнерів по бізнесу, які приїхали більш ніж з 30 країн.

В рамках виставки керівництво заводу Akpen вирішило розділити з усіма гостями святкування свого ювілею: в 2018 році заводу виповнюється 30 років. Така визначна дата не могла обійтися без уваги, поздоровлень від партнерів і звичайно ж святкового торта.

Akpen дійсно є однією з найбільш «старих» і великих фабрик на ринку віконно-дверної фурнітури Туреччини і має колосальний досвід і найпотужнішу виробничу базу. Сформований з 1988 року імідж цінують як клієнти заводу, так і колеги по бізнесу, серед яких торгова марка Akpen і її засновник Аднан Кефліоглу користуються безумовним авторитетом.


Рік тільки починається, а Eurasia Window Fair 2018 стала чудовим майданчиком для демонстрації новинок асортименту і свіжих розробок конструкторів заводу Akpen. Попереду наших партнерів чекає ще більше новин та відкриттів.