Публікації. Фурнітура для вікон. Надійна фурнітура - розумне рішення для якісного результату

Надійна фурнітура - розумне рішення для якісного результату

01.12.2011
Пресс-служба Профітекс
Дійсно новинкою на вітчизняному ринку світлопрозорих конструкцій в 2011 році стала віконна фурнітура під торговою маркою TTS. На даний момент ТОВ «ТК Профітекс» є її офіційним представником в Україні. Виготовляється дана фурнітура на заводі Akpen Plastik, заснованому в 1988 році.

У розробці фурнітури TTS її конструкторами були використані найсучасніші технічні рішення, які стосуються, процесу виробництва і самого монтажу елементів. Завдяки цьому продукція марки TTS досить швидко зайняла гідне місце серед уже представлених аналогів. Позитивні відгуки по роботі з системами TTS, стали яскравим підтвердженням того, що грамотна стратегія розвитку продажів, підкріплена високим рівнем якості можуть забезпечити успіх в дуже короткі тимчасові проміжки. З метою задоволення зростаючого попиту, завод постійно збільшує виробничі потужності і працює над створенням якісної програми підтримки Партнерів.

Оконная фурнитура TTS


Варто зазначити, що широкий асортиментний ряд фурнітури відкриває великі можливості для вирішення різних конструктивних завдань, забезпечує легкий монтаж, довговічність і бездоганність вікон з механізмами TTS. Для гарантії цього, в виробничих цехах заводу і його лабораторіях постійно здійснюється контроль якості продукції, станом ливарних форм, гальванічним покриттям.

Характеристики та переваги фурнітури TTS

- Легкість монтажу і широкі можливості регулювань.
- Зручність роботи за допомогою регульованих кондукторів (шаблонів) для монтажу.
- Можливість установки фурнітури як за допомогою автоматичних ліній, так і для ручної збірки.
- При вертикальному відкриванні, механізми рівномірно розподіляють навантаження між петлевою групою і опорними частинами, забезпечує роботу вікна протягом тривалого терміну.
- Універсальні петлі: можуть використовуватися як для лівих, так і для правих стулках (Посилені петлі розраховані на масивні стулки до 130 кг).
- Регулювання нижньої петлі в трьох площинах: це дозволяє легко регулювати положення стулки по вертикалі, горизонталі, а також розподіляє зусилля на притиск.
- Роликові цапфи забезпечують м'яке закривання.
- Наявність додаткових елементів: блокіратор помилкового відкриття (два види), елементи для щілинного провітрювання і протизламні.
- Широкі пересічні діапазони приводів і ножиць дозволяють з легкістю знайти відповідний розмір для обв'язки конкретного вікна
- Високоміцне гальванічне покриття.
- Грамотний ціновий рівень.

Фурнитура TTS


Віконно-дверна фурнітура TTS є оптимальним вибором для виробника вікон, тому що являє собою поєднання інноваційних розробок в області виробництва віконної фурнітури і класичні підходи до гарантії якості продукції.


Офіційний представник TTS в Україні:
Торгова компанія "Профітекс"
м.Київ, Автозаводська, 18
+ 380 (44) 228-99-72