Паралельно-зсувна (розсувна) фурнітура TSS для вікон і дверей

Сучасні розсувні системи для віконних та дверних конструкцій застосовуються для скління приміщень з обмеженим простором. Основний принцип їх роботи базується на тому, що при відкриванні, розсувні стулки вікна зміщуються в сторони в площині отвору. Таким чином, розсувна фурнітура часто встановлюється на міжкімнатні двері, а також ідеально підходить для скління балкона, лоджії, або для скління малогабаритної квартири, де необхідно заощадити місце на відкритті стулок.

Ідеальне поєднання функцій

Паралельно-зсувна фурнітура TSS об'єднує в собі всі переваги поворотно-відкидної фурнітури з можливістю розсувного відкриття. При цьому, розсувна система відкриває значні переваги в експлуатації в порівнянні із звичайною поворотною або поворотно-відкидною фурнітурою. По-перше, мертва зона, що створюється поворотними стулками, зведена до мінімуму. По-друге, стулку розсувного вікна можна зробити значно більшого розміру (ширина стулки до 1650 мм., Висота до 2200 мм.) та ваги в порівнянні зі стандартною стулкою.

 Паралельно-зсувна фурнітура вікна двері


Для вентиляції повітря в приміщенні розсувне вікно з фурнітурою TSS може відкидатися на провітрювання.

Паралельно-зсувна фурнітура TSS завдяки щільному притиску стулки по всьому периметру, забезпечує максимальну енергоефективність Вашого вікна, захищаючи будинок від протягів і продувань. А крім цього розсувні вікна захистять від навколишнього шуму, забезпечивши комфорт і затишок дома. При цьому завдяки грамотному механізму навіть габаритні розсувні стулки може закривати однією рукою навіть дитина.

Варто відзначити, що конструкція з паралельно-зсувною фурнітурою TSS може бути виготовлена як у стандартному варіанті, так і у вигляді штульпа, коли між стулками не встановлюється імпост.

h3 style="color:black; font-size:100%; font-weight:bold"> Характеристики паралельно-зсувній фурнітури TSS: - Системи TSS зручні, як в експлуатації, так і в збірці: рухомі елементи фурнітури зафіксовані в середньому положенні, а направляючі і рейки мають зручний вибір розмірів.
- TSS гарантує комфортне відкривання і закривання стулки за рахунок застосування спеціальних віджимних елементів, що встановлені на горизонтальних приводах.
- Надійні двороликові каретки гарантують довгий термін експлуатації і плавний хід стулок великих розмірів.
- Основний принцип роботи паралельно-зсувної фурнітури дозволяє забути про періодичні регулювання вікна / дверей, адже в цій системі стулка рухається по жорстко зафіксованим направляючих на роликах (з голчастими підшипниками), що виключає можливість її просідання.
- Самі стулки розсувного вікна зберігають правильну геометрію протягом десятків років за рахунок того, що мають точки фіксації не в вертикальній площині, а встановлюються на двох опорах.

Розсувна система вікна двері


Окремо варто відзначити, що однією з конструктивних переваг паралельно-зсувної фурнітури TSS є конструкція верхньої шини, яка виконана моноблоком, що забезпечує надійність роботи і комфортне відкривання вікна протягом довгого терміну експлуатації.

Паралельно-зсувна фурнітура TSS - ідеальний варіант для встановлення на вікна та двері при склінні квартир, балконів, а також веранд та зимових садів. За своїми функціональними можливостями вона значно перевершує класичні вікна з поворотно-відкидними стулками, а по тепло- і звукоізоляційним характеристикам може гарантувати замовнику 100% захист!