Віконна фурнітура TTS


Віконна фурнітура TTS - сучасні системи замикання для встановлення на віконні та дверні конструкції з металопластикових профілів. Виробляється фурнітура TTS на заводі з багаторічною історією випуску комплектуючих для світлопрозорих конструкцій (рік заснування - 1988).

На сьогоднішній день завод експортує свою продукцію більш, ніж в 30 країн по всьому світу, розвиваючи такі бренди як AKPEN, TTS, AKSIS, AKELIT, AKLOCK, AKALM і AKSIN. Компанія має добре структуровану систему європейського менеджменту, підтверджену сертифікатами ISO 9001 та TSE.
Віконна фурнітура TTS
Торгова марка TTS об'єднує під загальним брендом широку асортиментну лінійку систем фурнітури, до якої увійшли:
- Поворотно-відкидна фурнітура;
- Поворотна фурнітура;
- Паралельно-зсувна віконна система;
- Розсувні дверні портали.

Технічні характеристики віконної фурнітури TTS

Незважаючи на загальну схожість фурнітури різних виробників, системи TTS мають кілька принципових відмінностей, які є безперечною перевагою цієї торгової марки.

У першу чергу варто відзначити петлеву групу, яка несе основне навантаження. Система TTS пропонує замовнику петлі, як для стандартних вікон, так і для великих конструкцій з вагою до 130 кг. Нижня петля TTS обладнана кулько-підшипниковим елементом , що значно зменшує силу тертя в нижній опорі, на якій кріпиться стулка. Завдяки цьому фурнітура TTS може гарантувати більший термін експлуатації і комфортну роботу вікна.

Другою відмінністю, що виділяють поворотно-відкидну фурнітуру TTS серед ряду подібних, є оригінальна форма шини приводу і ножиць, які мають спеціальні опорні подушки. Завдяки цьому нововведенню, в рухомих частинах фурнітури площа зіткнення і тертя зменшена в десятки разів. Саме ця новинка визначає більш легкий хід ручки при замиканні і відкриванні вікна. Крім того, при попаданні пилу або будівельного сміття між рухомими шинами такої конструкції, їх не заклинить, як це відбувається на фурнітурі, зі звичайною формою приводу.

Фурнітура для металопластикових вікон TTS
Компанії, що працюють з фурнітурою TTS, одностайні в тому, що ця система на сьогоднішній день дійсно є оптимальним вибором для замовника вікон:
- При доступній ціні TTS гарантує надійну і бездоганну роботу вікна;
- Робить відкривання вікна дійсно м'яким і комфортним (запатентовані опорні подушки);
- Володіє набором всіх необхідних додаткових функцій (блокатори помилкового відкриття, мікровентиляція, протизламні елементи і т.д.);
- Забезпечує щільне закриття вікна (у тому числі і в місцях петельних елементів);
- Має привабливий зовнішній вигляд.

Віконно-дверна фурнітура TTS є оптимальним вибором для виробника вікон і для замовника, тому що представляє собою поєднання інноваційних розробок в області виробництва віконної фурнітури і класичні підходи до гарантії якості продукції.

Фурнітура TTS: МЯКА РОБОТА ВАШИХ ВІКОН ТА ПОВНИЙ ЗАХИСТ ВІД ПРОТЯГІВ!