Каталог брендів компанії Профітекс


Визначаючи, з якою Ви будете виробляти двері або віконні конструкції, Ви, безумовно, зіткнетеся з питанням вибору. Пов'язано це з різноманіттям систем, що представлені на ринку фурнітури. Тому підібрати оптимальну торгову марку для стабільної довгострокової роботи можна тільки після детального вивчення пропозицій від цілого ряду ключових постачальників.

Виробники якісних вікон і дверей дорожать своїм ім'ям і репутацією. Саме з цієї причини вони не ризикують іміджем і фінансовим успіхом, спираючись у виборі тільки на ціну комплектуючих; але при цьому і не прагнуть переплачувати за відомий бренд, тому що можуть втратити конкурентоспроможність.

Сьогодні постачальники пропонують в основному фурнітуру німецьких, італійських, турецьких, австрійських, польських, китайських фірм, а також вибірково зустрічається вітчизняна продукція. Проте останнім часом менш важливою стає країна-виробник фурнітури. Адже багато провідних заводів вже давно покинули німецькі та італійські землі та розташовуються в Китаї, Східній Європі та ін.

Тому важлива марка і якість, зарекомендувало себе роками. Хоч принцип роботи більшості фурнітур однаковий, але для роботи варто вибирати комплектуючі виключно надійних виробників, які гарантують високу якість і чудовий дизайн.

У розділах нашого каталогу Ви знайдете опис продукції, що поставляється, її ключові характеристики та переваги.

ПОКЛАДІТЬСЯ НА ФАХІВЦІВ


Каталог продукції