Багатозапорні замки-рейки SECUST


Завод, який виробляє багатозапорні замки серії SECUST, був заснований в 2009 році. Основним напрямком його діяльності стало виготовлення комплектуючих і аксесуарів для металопластикових віконно-дверних конструкцій. Ключова мета виробника є максимально висока якість продукції при середньому рівні ціни.

Багатозапорні замки-рейки Багатозапорні замки-рейки SECUST Багатозапорні замки-рейки протизламні


Серія багатозапорних замків SECUST значно відрізняється від аналогів, які представлені в її сегменті. Ключова відмінність - це механізм. Завдяки конструкції його елементів і вузлів, а також матеріалів, що використовуються, було досягнуто більш високої надійності, що гарантує подовжений термін експлуатації замка.

Сам корпус замка, виконаний з металу, забезпечує відмінну герметичність. Це виключає попадання пилу і технологічних відходів в механізм замка в процесі експлуатації, що також впливає на термін його служби.

Контроль якості

Окремо варто відзначити, що всі замки серії SECUST проходять автоматичний контроль якості. Для цих цілей в конвеєрі, де проводиться поетапна збірка многозапорних замків-рейок SECUST, інтегрований модуль, який тестує кожну одиницю товару. В ході перевірки кожен замок в автоматичному режимі проходить 1 цикл роботи. За результатом тесту аналізується: а) сила, яка необхідна для підйому ручки і блокування її настиску циліндром; б) робота обох тяг з встановленими на них цапфами; Після цього замок фіксується в «нульовому» положенні.

Замки-рейки з підвищеною протизламністю - необхідний асортимент виробника дверей!


Міцність фіксації дверей


Застосування замка-рейки зі збільшеним числом ригелів (максимум 5) підвищує безпеку і подовжує термін експлуатації. Стулка дверей краще прилягає до рами, зберігаючи свою первинну форму. Щільний притиск стулки до рами особливо важливий для легких дверей (з вузького профілю), які значно частіше піддаються деформації.

Важливо те, що замки-рейки SECUST одразу комплектуються цапфами грибоподібної форми. Спільне встановлення протизломної зустрічної планки з цапфами такого виду дозволяє виготовляти двері з підвищеним класом протизламності.

Модель замикання, яка використовується

Замки серії SECUST працюють за системою управлінням від ручки: ригель замку і замикаючі елементи висуваються в робоче положення за допомогою ручки. Остаточно двері замикаються за допомогою ключа. Це у багато разів підвищує надійність функціонування замку і дверей в цілому, особливо в умовах нестабільного виробництва та варварської експлуатації.

Сертифікація і гарантія

Всі замки-рейки, що випускаються під торговою маркою SECUST пройшли необхідну державну сертифікацію та мають гарантію заводу на 5 років.