Про компанію

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Постачальник фурнітури Виробництво металопластикових дверей Висока якість продукції

В основу діяльності компанії Профітекс покладені принципи всебічної підтримки та розвитку бізнесу партнерів, слідування стандартам якості обслуговування і виконання взятих на себе зобов'язань. Запорука успіху розвитку компанії визначається не тільки широким асортиментом і високою якістю продукції, але також і відповідним рівнем сервісу, який надається партнерам.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання ефективності взаємодії сторін.

Системи логістики та комунікації, що використовуються, оптимізовані для досягнення максимальної надійності та ефективності всіх процесів, починаючи від замовлення товару до моменту його одержання клієнтом.

Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000.

Відрізняє компанію Профітекс від ряду конкурентів можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких користуються найбільшим попитом серед вітчизняних переробників. А грамотно скомпонований асортимент товарів та надійні логістичні схеми визначають стабільність поставок і постійну наявність товару на складах.

Компанія Профітекс

Переваги компанії Профітекс:

• висока швидкість обробки і комплектації замовлення;
• гнучка й оперативна система доставки товару (робота з усіма регіонами України);
• безперебійна наявність товару на складі згідно прайс-листу;
• оперативні терміни поставки позицій, що доставляються під замовлення;
• повна і якісна комплектація асортиментного ряду;
• єдина цінова політика для дилерів, які працюють в регіонах;
• якісна зворотній зв'язок і системність продажів.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів та індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

На сьогоднішній день компанія представлена головним складом в м. Київ, а також має широку дилерську мережу в таких містах України, як Дніпропетровськ, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Тернопіль, Харків та ін.

Реалізовані компанією Профітекс сервіси та технології обслуговування клієнтів відкривають її партнерам широкі можливості розвитку власного бізнесу!


ПРОФІТЕКС - НАДІЙНІСТЬ ЛІДЕРА!