Новини. Завод Akpen запускає нові технології 3D-друку

Завод Akpen запускає нові технології 3D-друку

12.06.2017
Прес-служба ТК Профітекс
Завод Akpen запускає нові технології 3D-друку
У конструкторському бюро заводу Akpen у травні 2017 року було встановлено оновлений високопродуктивний 3D-принтер, який відкриває можливість більш широко впровадити технологію 3D-друку при проектуванні нових товарів.

Нове обладнання дозволить значно заощадити час і кошти в ході розробки, а в результаті забезпечити більшу оперативність в модернізації наявної продукції і запуск нової.

Починаючи з цього моменту, всі зразки перед запуском у виробництво будуть друкуватися на 3D-принтері. Завдяки цьому заздалегідь можна буде оцінити якість майбутньої збірки і технологічні характеристики товарної одиниці, а при необхідності можна буде усунути недоліки ще до запуску першої партії виробів.


Керівництво заводу Akpen впевнене, що установка нового 3D принтера - це ще один важливий крок у загальній модернізації фабрики. Підвищений контроль на моменті початкового проектування виробів, дозволить забезпечити партнерів Akpen більш якісною продукцією.Інформація про завод
Завод AKPEN PLASTIK, заснований в 1988 році, експортує свою продукцію більш ніж в 30 країн по всьому світу. Виробнича площа: 25 000 кв. м. Сертифікація: ISO 9001, TSE. DAR, FQS, TUV. Торгові марки продукції, що випускається: Akpen Plastik, TTS.