Разделы
Нові надходження
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/92 мм. белая Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/92 мм. біла

Ціна: 104.22 грн.
Защелка балконная TTS (13 ось) Защіпка балконна TTS (13 вісь)

Ціна: 24.71 грн.
Петля дверная AKSIS 120 кг. белая (Ral 9016) Петля дверна AKSIS 120 біла (Ral 9016)

Ціна: 140.58 грн.
Ручка оконная с пружинным механизмом ALYA (38 мм.) серебрист. Ручка віконна з пружинним механізмом ALYA (38 мм.) срібл.

Ціна: 102.60 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Оновлений каталог продукції Akpen доступний для скачування

Завод Акпен, будучи одним з найбільших виробників аксесуарів і фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкції в Туреччині,...

07.10.2020
Детальніше
З Днем Незалежності України!

Прийміть щирі вітання з прийдешнім Днем Незалежності!

21.08.2020
Детальніше
Зі святом Великої Перемоги!

День Перемоги - велике, всенародне свято, яке не спроста називають святом зі сльозами на очах.

08.05.2020
Детальніше


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.