Розділи
Оновлення цін
Угловой соединитель (10*20) 90° белый Кутовий з'єднувач (10 * 20) 90 ° білий

Ціна: 0.95 грн.
Крепление 'Карман' 10х20 Кріплення 'Карман' 10х20

Ціна: 1.82 грн.
Кронштейн 3-кам. (нержавеющая сталь) Кронштейн 3-кам. (нержавіюча сталь)

Ціна: 1.06 грн.
Кронштейн 5-кам. (нержавеющая сталь) Кронштейн 5-кам.

Ціна: 1.06 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Akpen завершив роботизацію процесу збирання віконних ручок «Еліт»

Завод Akpen продовжує активно модернізувати своє виробництво, інтегруючи передові роботизовані технології.

10.06.2024
Завод Akpen змінив лінійку дверних ручок для металопластикових дверей

Akpen, один із провідних виробників фурнітури та аксесуарів для металопластикових конструкцій Туреччини, представив оновлення лінійки...

10.04.2024
Компанія Akpen взяла участь у виставці fensterbau frontale 2024

Компанія Akpen повідомляє про свою успішну участь у міжнародній спеціалізованій виставці fensterbau frontale 2024

27.03.2024


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.