Розділи
Оновлення цін
Привод поворотный 1200 мм (3 цапфы) Привід поворотний 1200 мм (3 цапфи)

Ціна: 159.04 грн.
Петля дверная  усиленная (аналог Dr.Hahn),  коричневая Петля дверна посилена (аналог Dr.Hahn), коричнева

Ціна: 360.32 грн.
Петля дверная усиленная (аналог Dr.Hahn) Петля дверна посилена (аналог Dr.Hahn)

Ціна: 360.32 грн.
Ручка для москитных сеток (с кольцом) Ручка для москітних сіток (з кільцем)

Ціна: 3.62 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Вітаємо із прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим!

Вітаємо Вас із прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай ці святкові дні наповнять ваші серця радістю, теплом та спокоєм.

24.12.2023
Графік роботи ТК Профітекс на період різдвяних та новорічних свят

На період різдвяних та новорічних свят наша компанія працюватиме за наступним графіком:

19.12.2023
Акпен випустив дві нові моделі дверних петель

Завод Акпен представив своїм партнерам дві нові моделі посилених регульованих дверних петель, що додають елегантність та збільшують...

17.11.2023


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.