Разделы
Нові надходження
Накладка цилиндра замка  коричневая Накладка циліндра замка коричнева

Ціна: 3.10 грн.
Накладка цилиндра замка белая Накладка циліндра замка біла

Ціна: 3.10 грн.
Колпачок водоотливной антрацит Колпачок водоотливної антрацит

Ціна: 77.70 грн.
Колпачок водоотливной коричневый Колпачок водоотливний коричневий

Ціна: 43.10 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Від усього серця вітаємо вас з новорічними святами! Нехай наступний рік принесе лише радісні емоції у ваш будинок, нехай буде здорова...

28.12.2021
Графік роботи ТК Профітекс в період новорічних свят (2022)

У період новорічних і різдвяних свят компанія Профітекс буде працювати за наступним графіком:

21.12.2021
Нові віконні ручки AKPEN у сегменті Еліт

Інформуємо про початок поставок нової моделі віконних ручок AKPEN для металопластикових вікон Еліту.

15.12.2021


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.