Разделы
Нові надходження
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 25/92 мм. (3 болта) антрацит-грей Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 25/92 мм. (3 болта) антрацит-грей

Ціна: 117.54 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/85 мм.  коричневая RAL8019 Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/85 мм. коричнева RAL8019

Ціна: 100.31 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/85 мм. антрацит-грей Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/85 мм. антрацит-грей

Ціна: 113.02 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 25/85 мм.  коричневая (8019) Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 25/85 мм. коричнева (8019)

Ціна: 100.87 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Хочемо привітати Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

29.12.2020
Детальніше
Графік роботи ТК Профітекс в період новорічних свят (2 021)

У період новорічних і різдвяних свят компанія Профітекс буде працювати за наступним графіком:

21.12.2020
Детальніше
Оновлений каталог продукції Akpen доступний для скачування

Завод Акпен, будучи одним з найбільших виробників аксесуарів і фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкції в Туреччині,...

07.10.2020
Детальніше


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.