Нові надходження
Замок безопасности на окна (+ защита детей) Замок безпеки на вікна (+ захист дітей)

Ціна: 3.20 usd
Автоматический блокиратор отжима окна Автоматичний блокіратор віджиму вікна

Ціна: 9.50 usd
Замок безопасности с кнопкой белый (RAL9016) Замок безпеки з кнопкою білий (RAL9016)

Ціна: 3.24 usd
Усиленный блокиратор открывания окна AKPEN (белый) Посилений блокіратор відкривання вікна AKPEN (білий)

Ціна: 4.94 usd

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Зі святом Великої Перемоги!

День Перемоги - велике, всенародне свято, яке не спроста називають святом зі сльозами на очах.

08.05.2020
Детальніше
Вітаємо зі святом весни, любові та краси!

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у...

06.03.2020
Детальніше
Akpen запрошує відвідати виставку Eurasia Window 2020

У період 04.03.20 - 07.03.20 у виставковому центрі «ТЮЯП - Бешикташ» (Стамбул, Туреччина) буде проходити 21-ша міжнародна виставка віконних-дверних...

21.02.2020
Детальніше


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.