Разделы
Нові надходження
Ручка оконная пластиковая (армированная) Ручка віконна пластикова (армована)

Ціна: 0.00 грн.
Цилиндр замка 45 * 45 мм (5 ключей c лазерной насечкой) Циліндр замка 45 * 45 мм (5 ключів c лазерною насічкою)

Ціна: 0.00 грн.
Цилиндр замка 45 * 45 мм с воротком (5 ключей c лазерной насечкой) Циліндр замка 45 * 45 мм з воротком (5 ключів c лазерною насічкою)

Ціна: 0.00 грн.
Фурнитура для раздвижных дверей из алюминия: направляющие и рельсы. 1930 мм. Фурнітура для розсувних дверей з алюмінію: направляючі та рейки. 1930 мм.

Ціна: 2234.82 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Запрошуємо відвідати стенд AKPEN на виставці Eurasia Window 2021

Компанія Профітекс запрошує Вас відвідати стенд заводу Akpen на 22-ій міжнародній виставці віконних-дверних і фасадних систем, а також...

21.10.2021
З Днем захисника України і Покрова Пресвятої Богородиці!

14 жовтня, православні християни відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, який з 2014 року збігається зі святом Дня захисника України.

13.10.2021
Команда Akpen взяла участь в Race Nation 2021

9 жовтня 2021 року в серці України - Києві - проходив традиційний старт Race Nation Kyiv, з найбільшою кількістю учасників, перешкод і максимально...

11.10.2021


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.