Разделы
Нові надходження
Замок с защелкой 35/92 мм. для ПВХ дверей Замок з засувкою 35/92 мм. для ПВХ дверей

Ціна: 81.87 грн.
Ответная планка дверного замка, ось 13 мм - длинная (правая) Відповідна планка дверного замка, вісь 13 мм - довга (права)

Ціна: 35.09 грн.
Ответная планка дверного замка, ось 13 мм - длинная (левая) Відповідна планка дверного замка, вісь 13 мм - довга (ліва)

Ціна: 35.09 грн.
Ответная планка дверного замка, ось 13 мм - короткая (универсальная) Відповідна планка дверного замка, вісь 13 мм - коротка (універсальна)

Ціна: 0.00 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
З Днем Великої Перемоги!

Минають роки, змінюються покоління, але Велика Перемога - символ національної єдності, слави і військової доблесті - назавжди вписана в...

07.05.2021
Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Вітаємо вас з прекрасним святом Пасхи! Зі світлим Воскресінням Христовим! Нехай великодні дзвони розвіють тривоги і печалі, нехай...

30.04.2021
Завод AKPEN розширює парк обладнання роботизованими комплексами

Завод AKPEN, маючи більш ніж 30-ти річний досвід у виробництві віконно-дверної фурнітури та аксесуарів (рік заснування 1988), ще кілька років...

12.04.2021


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.