Разделы
Нові надходження
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/92 мм. белая Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/92 мм. біла

Ціна: 93.55 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/85 мм. белая Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/85 мм. біла

Ціна: 93.55 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 28/85 мм.  коричневая RAL8019 Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 28/85 мм. коричнева RAL8019

Ціна: 99.44 грн.
Дверная ручка с пружиной для ПВХ дверей 25/85 мм.  белая Дверна ручка з пружиною для ПВХ дверей 25/85 мм. біла

Ціна: 93.55 грн.

Товарів у кошику: 0
зробити замовлення

Голосування
Якість товарів AKPEN

ТОВ «ТК Профітекс» - постачальник фурнітури для виробництва світлопрозорих конструкцій. Багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм співробітників визначає надійність нашої компанії, як партнера, а всебічні ділові зв'язки розкривають по-справжньому широкі можливості як виробникам віконно-дверних конструкцій, так і торгуючим організаціям. Системи логістики, комунікації, що використовуються в роботі, оптимізовані для досягнення максимальної ефективності та надійності всіх процесів, починаючи від замовлення товару, до моменту його одержання клієнтом.

Новини
Завод AKPEN розширює парк обладнання роботизованими комплексами

Завод AKPEN, маючи більш ніж 30-ти річний досвід у виробництві віконно-дверної фурнітури та аксесуарів (рік заснування 1988), ще кілька років...

12.04.2021
Зі святом 8-го березня, милі жінки!

Однажды Бога попросил мужчина Создать ему объект его любви. Бог отозвался, выяснив причины. И создал женщину из плоти и крови.

05.03.2021
Новий натискний гарнітур преміум класу від Акпен

В результаті проведення широкомасштабної автоматизації виробничих ліній у заводу Akpen з'явилися нові можливості для розширення...

03.03.2021


Компанія Профітекс представляє на ринку України сучасну систему дверної фурнітури, яка створена з урахуванням новітніх інженерних розробок. Вся продукція сертифікована згідно DIN ISO 9001: 2000. Одним з основних завдань компанії є надання комплексних рішень для виробництва металопластикових дверей та вхідних груп.

Відрізняє компанію Профітекс від інших постачальників можливість роботи за прямими контрактами з великими заводами-виробниками, товари яких представлені на вітчизняному ринку і користуються найбільшим попитом. Саме це дозволяє партнерам ТК Профітекс отримати необхідні матеріали, за найбільш вигідними цінами, виключаючи з ланцюга реалізації безліч посередників.

Серед торгуючих організацій компанія Профітекс завоювала репутацію надійного та гідного партнера за рахунок чітко спланованої системи роботи, жорсткого дотримання встановлених принципів і індивідуальному підходу в питаннях розвитку регіональних продажів.

Побудова відносин з партнерами компанії направлена на довгострокове та взаємовигідне співробітництво. Однією з ключових умов для роботи є дотримання високих стандартів якості обслуговування, дотримання єдиної політики продажів і постійне зростання рівня взаємодії з партнерами.